AUTOBRITE DIRECT

7 € 230 €
Skladom

Silný kyselinový čistič diskov Very Cherry Acidic Wheel Cleaner v 500ml balení od výrobcu kvalitnej anglickej autokozmetiky Autobrite Direct s vôňou višní.
Momentálne vypredané

pH neutrálny šampón s bohatou penou a leskom Purple Velvet v 500ml balení od anglického výrobcu Autobrite Direct.
Skladom

Rýchly detailer s voskom s pánskou elegantnou vôňou Elegance Luxurious Quick Detail Spray v 500ml balení od anglického výrobcu kvalitnej autokozmetiky Autobrite Direct
Skladom

Malá flexibilná kefa na disky, ktorá sa dostane aj na tie tažšie dostupné miesta pri umývaní kolies od anglického výrobcu autokozmetiky Autobrite Direct.
Skladom

Šampón s obsahom SiO2 Ceramic Infused Shampoo v 500ml balení od anglického výrobcu Autobrite Direct.
Skladom

Predumývač Pre-Wash Snow Foam Magifoam v litrovom balení od anglického výrobcu Autobrite Direct.
Skladom

Sada 2 kusov kvalitných štetcov na detailing áut so zmesou prírodných a syntetických vlákien pre intenzívnejšie čištenie DBS od anglického výrobcu autokozmetiky Autobrite Direct.
Vypredané

Veľká flexibilná kefa na disky, ktorá sa dostane aj na tie tažšie dostupné miesta pri umývaní kolies od anglického výrobcu autokozmetiky Autobrite Direct.
Momentálne vypredané

Sada 2 kusov kvalitných štetcov na detailing áut s ultra jemnými syntetickými vláknami DBS PRO od anglického výrobcu autokozmetiky Autobrite Direct.
Skladom

Pena s obsahom SiO2 Ceramic Magiseal v 500ml balení od anglického výrobcu Autobrite Direct.
Skladom

Napeňovač na wapku Foam Lance Autobrite Direct + 500ml Magifoam + adaptér podľa Wapky
Už sa nepredávaDoprava zdarma

Excentrická leštička s 21mm kmitom DA-21 Autobrite Direct v2, silný 1000W motor, hmotnosť 2.6kg, 150mm aj 125mm unášací tanier, prídavna rúčka, 3m kábel, otáčky 1800-4800, 220-240v