AUTOBRITE DIRECT

8 € 230 €
Skladom

Profesionálne kvalitné, vodeodolné a nárazu odolné detailingové svetlo do ruky s 3 farbami svetla od Autobrite Direct.
Skladom

Sada 2 kusov kvalitných štetcov na detailing áut s ultra jemnými syntetickými vláknami DBS PRO od anglického výrobcu autokozmetiky Autobrite Direct.
Skladom

Sada 2 kusov kvalitných štetcov na detailing áut so zmesou prírodných a syntetických vlákien pre intenzívnejšie čištenie DBS od anglického výrobcu autokozmetiky Autobrite Direct.
Skladom

Profesionálna keramická ochrana Pro verzia s tvrdosťou 9H s dlhotrvajúcou ochranou až 5 rokov od anglického výrobcu autokozmetiky Autobrite Direct.
Skladom

Hobby keramická ochrana Lite verzia s tvrdosťou 7H s dlhotrvajúcou ochranou až 3 roky od anglického výrobcu autokozmetiky Autobrite Direct.
Skladom

Cenovo výhodná sada leštičky DA-12 s rôznymi padmi Rupes a rôznymi pastami Menzerna
Momentálne vypredané

Cenovo výhodná sada leštičky DA-12 s rôznymi padmi Autobrite Direct a rôznymi pastami Menzerna
Momentálne vypredané

Cenovo výhodná sada leštičky DA-21 s rôznymi padmi Autobrite Direct a rôznymi pastami Menzerna
Skladom

Cenovo výhodná sada leštičky DA-21 s rôznymi padmi Rupes a rôznymi pastami Menzerna
Momentálne vypredané

Sada troch penových padov, rôzne tvrdosti - oranžový, zelený a čierny pad v rozmere 125-135mm od anglického výrobcu Autobrite Direct.
Skladom

Mikrovláknový pad CORRECT IT PRO! – MICROFIBRE POLISHING PAD vhodný na rezanie alebo na leštenie do vysokého lesku 2v1, priemer 80mm, výrobca Autobrite Direct
Momentálne vypredané

Mikrovláknový pad CORRECT IT PRO! – MICROFIBRE POLISHING PAD vhodný na rezanie alebo na leštenie do vysokého lesku 2v1, priemer 135mm, výrobca Autobrite Direct