AUTOBRITE DIRECT

7 € 230 €
Momentálne vypredané

pH neutrálny silný šampón Citrus Pearl v 500ml balení od anglického výrobcu Autobrite Direct, perfektný na odstraňovanie najťažšej špiny a nečistôt. Bez pridaného lesku alebo ochrany.
Skladom

Silný kyselinový čistič diskov Very Cherry Acidic Wheel Cleaner v 500ml balení od výrobcu kvalitnej anglickej autokozmetiky Autobrite Direct s vôňou višní.
Momentálne vypredané

pH neutrálny šampón s vysokým leskom Banana Gloss v 500ml balení od anglického výrobcu Autobrite Direct.
Momentálne vypredané

Purple Rain verzia 3 je nový intenzívny pH výrovnaný (pH 6-7) odstraňovač náletovej hrdze a čistič diskov v 500ml balení od anglického výrobcu Autobrite Direct, plus kvalitný rozprašovač Canyon.
Skladom

pH neutrálny šampón s bohatou penou a leskom Purple Velvet v 500ml balení od anglického výrobcu Autobrite Direct.
Skladom

Rýchly detailer s voskom s pánskou elegantnou vôňou Elegance Luxurious Quick Detail Spray v 500ml balení od anglického výrobcu kvalitnej autokozmetiky Autobrite Direct
Skladom

Malá flexibilná kefa na disky, ktorá sa dostane aj na tie tažšie dostupné miesta pri umývaní kolies od anglického výrobcu autokozmetiky Autobrite Direct.
Skladom

Šampón s obsahom SiO2 Ceramic Infused Shampoo v 500ml balení od anglického výrobcu Autobrite Direct.
Skladom

Ultimátny ochranný sealant v spreji Ultraslick v 250ml balení od anglického výrobcu Autobrite Direct.
Skladom

Predumývač Pre-Wash Snow Foam Magifoam v litrovom balení od anglického výrobcu Autobrite Direct.
Skladom

Sada 2 kusov kvalitných štetcov na detailing áut so zmesou prírodných a syntetických vlákien pre intenzívnejšie čištenie DBS od anglického výrobcu autokozmetiky Autobrite Direct.
Už sa nepredáva

Keramický vosk v spreji Ceramic Ultra Spray Wax v 500ml balení od anglického výrobcu Autobrite Direct, plus kvalitný rozprašovač Canyon.