RRC

Poľský výrobca RR Customs vyrába autokozmetiku, fólie, leštiace pady, dištančné podložky, atď. Májú viac ako 20 ročné skúsenosti z oblasti tuningu.

Farba
5 € 70 €
Skladom

Jemná kefka na čistenie kožených sedadiel a iných kožených častí od poľského výrobcu autokozmetiky RR Customs
Už sa nepredáva

Nízko penivý čistič na čalúnenie resp. tepovací prípravok Upholstery Cleaner Low-Foaming Car Wash v litrovom balení od RR Customs.
Skladom

Rozmrazovač okien Defroster v litrovom balení od RR Customs s rozprašovačom.
Už sa nepredáva

Penový čistič okien Glass Cleaner 600ml v spreji od RR Customs
Skladom

Tmavo modrý tvrdý penový rezací pad na korekciu laku od RR Customs, vhodné pre excentrické aj rotačné leštičky, pre unášač so šírkou 75mm, rozširuje sa na 90mm.
Skladom

Mikrovláknový rezací a leštiaci pad na korekciu laku od RR Customs, vhodné pre excentrické aj rotačné leštičky, pre unášač so širkou 75mm, rozširuje sa na 90mm.
Skladom

Stredne tvrdý penový leštiaci pad na korekciu laku od RR Customs, vhodné pre excentrické aj rotačné leštičky, pre unášač so širkou 75mm, rozširuje sa na 90mm.
Skladom

Stredne tvrdý žltý penový jednokrokový leštiaci pad na korekciu laku od RR Customs, vhodné pre excentrické aj rotačné leštičky, pre unášač so šírkou 75mm, rozširuje sa na 90mm.
Skladom

Čierny mäkký penový finišovací pad na korekciu laku od RR Customs, vhodné pre excentrické aj rotačné leštičky, pre unášač so šírkou 75mm, rozširuje sa na 90mm.
Už sa nepredáva

Odstraňovač hmyzu s rozprašovačom Bug Remover zo série Car Wash v litrovom balení od RR Customs.
Skladom

Odstraňovač vodných škvŕn Water Spot Remover - WSR Gel Bad Boys v 150ml balení od RR Customs
Už sa nepredáva

Čistič na čalúnenie resp. tepovací prípravok Upholstery Cleaner Foaming Car Washc v litrovom balení od RR Customs.