RRC

Poľský výrobca RR Customs vyrába autokozmetiku, fólie, leštiace pady, dištančné podložky, atď. Májú viac ako 20 ročné skúsenosti z oblasti tuningu.

Farba
5 € 70 €
Momentálne vypredané

Jemná kefka na čistenie kožených sedadiel a iných kožených častí od poľského výrobcu autokozmetiky RR Customs
Skladom

Obojstranná kefa na odstránenie psích a mačacích chlpov z akéhokoľvek povrchu interiéru od poľského výrobcu Bad Boys
Skladom

Rozmrazovač okien Defroster v litrovom balení od RR Customs s rozprašovačom.
Momentálne vypredané

Isopropylalcohol pol litrové balenie, nariedená IPA zo série Bad Boys od RR Customs.
Skladom

Tmavo modrý tvrdý penový rezací pad na korekciu laku od RR Customs, vhodné pre excentrické aj rotačné leštičky, pre unášač so šírkou 75mm, rozširuje sa na 90mm.
Skladom

Mikrovláknový rezací a leštiaci pad na korekciu laku od RR Customs, vhodné pre excentrické aj rotačné leštičky, pre unášač so širkou 75mm, rozširuje sa na 90mm.
Skladom

Stredne tvrdý penový leštiaci pad na korekciu laku od RR Customs, vhodné pre excentrické aj rotačné leštičky, pre unášač so širkou 75mm, rozširuje sa na 90mm.
Skladom

Stredne tvrdý žltý penový jednokrokový leštiaci pad na korekciu laku od RR Customs, vhodné pre excentrické aj rotačné leštičky, pre unášač so šírkou 75mm, rozširuje sa na 90mm.
Skladom

Čierny mäkký penový finišovací pad na korekciu laku od RR Customs, vhodné pre excentrické aj rotačné leštičky, pre unášač so šírkou 75mm, rozširuje sa na 90mm.
Skladom

Odstraňovač vodných škvŕn Water Spot Remover - WSR Gel Bad Boys v 150ml balení od RR Customs
Momentálne vypredané

Prostriedok na očistenie a odmastnenie laku pred lepením Surface Cleaner z rady Bad Boys v 500ml balení od RR Customs s rozprašovačom Canyon
Momentálne vypredané

Interierový detailer s vôňou koly Interior Detailer Cola zo série Bad Boys v 500ml balení od RR Customs s kvalitným rozprašovačom Canyon