RRC

Poľský výrobca RR Customs vyrába autokozmetiku, fólie, leštiace pady, dištančné podložky, atď. Májú viac ako 20 ročné skúsenosti z oblasti tuningu.

Farba
5 € 96 €
Skladom

Sada na starostlivosť o kožu Leather Care Set zo série Bad Boys od RR Customs.
Skladom

Predumývač so silno zásaditým pH Traffic Film Remover zo série Bad Boys v 500ml balení od RR Customs
Skladom

Interierový detailer s vôňou sušienok Interior Detailer Cookies zo série Bad Boys v 500ml balení od RR Customs s kvalitným rozprašovačom Canyon
Skladom

Interiérový dressing s kvalitným rozprašovačom Canyon a vôňou sušienok Interior Dressing Cookies zo série Bad Boys v 500ml balení od RR Customs.
Skladom

Interiérový dressing s kvalitným rozprašovačom Canyon a vôňou žuvačiek Interior Dressing Bubble Gum zo série Bad Boys v 500ml balení od RR Customs.
Skladom

Interiérový dressing s kvalitným rozprašovačom Canyon a vôňou koly Interior Dressing Cola zo série Bad Boys v 500ml balení od RR Customs.
Skladom

Interierový detailer s vôňou koly Interior Detailer Cola zo série Bad Boys v 500ml balení od RR Customs s kvalitným rozprašovačom Canyon
Skladom

pH neutrálny šampón na umývanie áut s vôňou koly v 500ml balení zo série Bad Boys od RR Customs.
Skladom

Sada farebných pien 9 rôznych farieb zo série Bad Boys v 100ml baleniach od RR Customs + 9 párov nitrilových rukavíc.
Skladom

Odstraňovač náletovej hrdze Iron Remover zo série Bad Boys v 500ml balení od RR Customs spolu s kvalitným rozprašovačom Canyon
Skladom

Samoopravná keramická ochrana Ceramic Coating Bad Boys s tvrdosťou 9H v 30ml balení so samozaceľovaním od RR Customs
Objednané u výrobcu

Oranžové penové PRO Dual Action leštiace pady 125/150mm päť kusov v sade na korekciu laku od RR Customs, vhodné pre excentrické leštičky.