Odhlučnenie auta

Tlmiace a antivibračné materiály na ohlučnenie vozidiel od svetového výrobcu CTK

Odhlučnenie auta
Skladom o 3-5 dní

Vynikajúci tlmiaci materiál Practic od CTK s hrúbkou 2mm pre široké použitie všade, kde je potrebné odstrániť vibrácie a hluk. Rozmer 370x500mm.
Skladom

Vynikajúci tlmiaci materiál Practic od CTK s hrúbkou 2mm pre široké použitie všade, kde je potrebné odstrániť vibrácie a hluk. Celé balenie Bulk Pack na kompletné vytlmenie 2 dverí osobného auta. Valček k baleniu zdarma.
Skladom

Vynikajúci hlukovo-absorpčný materiál WaveFix od CTK s hrúbkou 15mm pre široké použitie všade, kde je potrebné odstrániť hluk, rozmer 500x400mm, samolepiaca perforovaná pena na odhlučnenie tapacírov, strechy, vyplnenie prázdnych priestorov.
Skladom o 3-5 dní

Samolepiaca perforovaná akustická pena WaveFix od CTK s hrúbkou 15mm a rozmerom 500x400mm, skvelá protihluková izolácia, celé balenie 10ks
Skladom o 3-5 dní

Vynikajúci tlmiaci materiál Standard od CTK s hrúbkou 2mm pre široké použitie všade, kde je potrebné odstrániť vibrácie a hluk. Celé balenie Bulk Pack na kompletné vytlmenie 2 dverí osobného auta. Valček k baleniu zdarma.
Skladom

Vynikajúci tlmiaci materiál Premium od CTK s hrúbkou 2,2mm pre široké použitie všade, kde je potrebné odstrániť vibrácie a hluk. Celé balenie Bulk Pack na kompletné vytlmenie 2 dverí osobného auta. Valček k baleniu zdarma.
Skladom

Vynikajúci tlmiaci materiál Standard od CTK s hrúbkou 2mm pre široké použitie všade, kde je potrebné odstrániť vibrácie a hluk. Rozmer 370x500mm.
Skladom

Vynikajúci tlmiaci materiál Premium od CTK s hrúbkou 2,2mm pre široké použitie všade, kde je potrebné odstrániť vibrácie a hluk. Rozmer 370x500mm.
Skladom

Samolepiaca perforovaná akustická pena WaveFix od CTK s hrúbkou 35mm a rozmerom 500x400mm, skvelá protihluková izolácia v 5ks balení.
Skladom

Samolepiaca perforovaná pena WaveFix od CTK s hrúbkou 35mm, skvelá izolácia
Skladom

Pamäťová pena Elastic od CTK s hrúbkou 6mm pre rôznorodé použitie tlmenia
SkladomDoprava zdarma

Pamäťová pena Elastic od CTK s hrúbkou 6mm pre rôznorodé použitie tlmenia v 19ks balení.